Firma – og grupperejser

Studieture, temarejser, firmarejser – grupperejser til hele verden
Skal grupperejsen have et særligt indhold, kan du trække på vores ekspertise. Vi har stor erfaring med at skræddersy rejser til næsten alle verdenshjørner og med vidt forskelligt indhold – fra en weekendtur i Danmark med fokus på kunst og kultur til en længere landbrugsrelateret grupperejse til Thailand.

VI SKRÆDDERSYR REJSEN LIGE EFTER DINE BEHOV

RING TIL OS PÅ
Rejse ekspert Kamilla
VI SKRÆDDERSYR REJSEN LIGE EFTER DINE BEHOV
Rejse ekspert Kamilla
SKRIV TIL OS HER
70 22 66 00

TRYGHED PÅ REJSEN

Vi har over 25 års erfaring i at skræddersy rejser til hele verden, og vi deler gavmildt ud af vores ekspertise, erfaringer og gode tips

I får én fast kontaktperson, der tager hånd om jeres rejse fra start til slut – også hvis der skulle opstå problemer

I får en indholdsrig rejse med højt serviceniveau og gennemført kvalitet til en konkurrencedygtig pris, der skaber faglig og social værdi både under og efter rejsen

Vi tilbyder altid unikke og fleksible rejseoplevelser, der er sammensat efter jeres ønsker, behov og budget

VORES DESTINATIONER

MØD VORES TEAM

Lonny Ulberg Lind

Tlf. 87 12 66 11
Læs mere om Lonny her
Lonny Risskov Rejser
Michael Risom Bach

Tlf. 87 12 66 38
Læs mere om Michael her
MERE END
8.000
GLADE KUNDER HVERT ÅR
MERE END
400
GRUPPER AF STED HVERT ÅR

DET SIGER GÆSTERNE

"”Jeg sender hermed den største buket roser til jer – hold nu op - alt var bare i vinkel! Specielt tak for vores søde guide Sara – hende skal I være stolte af – hun var virkelig god og sød! Alt klappede for os, flyet var der til tiden, busserne var der til tiden, guiden var sød, og man kunne virkelig mærke, at hun kunne lide sit job – morgenmaden på hotellet var god - så alt i alt en virkelig god oplevelse! Vi vil bestemt vende tilbage, når vi skal have lavet en tur til Rom i 2019.”

Marianne, 12 personer i Porto

”Programmet var godt og alle aftaler flaskede sig, det er dejligt at styr på det hele, det er en yderst kompetent guide i har dernede, hun viste meget og hun var sød og behagelig. Jeg vil kontakte jer igen når vi skal bruge hjælp til den næste studierejse i efteråret 2020.”

Torben Gadegaard, Dansk Metal, 45 personer i Prag

”Vi havde en fantastisk tur hvor alt klappede som det skulle. Vi ramte lige en lille hedebølge med 26-27 graders varme så den side af sagen var i orde. Lucia er en fantastisk Guide med en rigtig dejlig humor som deltagerne bare elskede. Du får tak for denne gang jeg vender tilbage når jeg har fundet ud af hvor vi skal hen næste gang.”

Asbjørn Schlosser, Herning Murermesterforening, 41 personer i Wien og Bratislava